Dr. Gürbüz Çapan
Sayfa Sonuna GitGeri Git
A- A A+

Esenyurt’ta halef selef buluştu

06.12.2012

Dr. Çapan: “Tüm yurdu gezip halkı dinleyeceğiz”

Esenyurt Kurucu Belediye Başkanı Dr. Gürbüz Çapan, Esenyurt Belediyesi’ni ziyaret etti. Halef-selef başkanların buluşmasında Esenyurt’un sorunları konuşulurken, Bütünşehir Yasası ile ilgili de fikir alış-verişinde bulunuldu. Emniyet Müdürlüğüne de giden Dr. Çapan, “Yurdumuzu gezecek ve dinleyeceğiz” dedi.

Esenyurt Kurucu Belediye Başkanı Dr. Gürbüz Çapan, beraberindeki heyetle Esenyurt’un resmi kurumlarını gezdi. Belediye ziyareti ile başlayıp Emniyet Müdürlüğü ile süren ziyaret, Esenyurt Kaymakamı Halil Uyumaz’ın vilayette bulunması sebebiyle Cumartesi günü devam edecek.  

15 yıl boyunca Başkanlık ettiği Esenyurt Belediyesi’ni ziyaret eden Kurucu Belediye Başkanı Dr. Gürbüz Çapan’ı Belediye Başkanı Necmi Kadıoğlu karşıladı. Meclis Üyeleri Metin Karakoç ve Hüseyin Topçu’nun da hazır bulunduğu ziyarette Esenyurt’un sorunları konuşulurken, Bütünşehir Yasası ile ilgili de fikir alış-verişinde bulunuldu. Beraberindeki heyetle belediyenin birimlerini de gezen Dr. Gürbüz Çapan, daha sonra Esenyurt Kültür Merkezi’ne giderek Kültür Müdürü’nden faaliyetler ile ilgili bilgi aldı.

İKİNCİ DURAK EMNİYET MÜDÜRLÜĞÜ

Belediye ziyaretinin ardından Esenyurt Emniyet Müdürü Seçkin Çengeloğlu’nu da makamında ziyaret eden Dr. Gürbüz Çapan, Esenyurt Kaymakamı Halil Uyumaz’ın Esenyurt dışında olması sebebiyle ziyaret dizisini sonlandırdı.

“KENTİMİZİ GEZİYORUZ”

Ziyareti izleyen gazetecilere kısa bir değerlendirme yapan Esenyurt Kurucu Belediye Başkanı Dr. Gürbüz Çapan, bir süredir CHP’nin genel politikaları ile uğraştıklarını ifade ederek, “Esenyurt’u gezecek ve sorunları tespit edecek, çözüm önerileri üreteceğiz. Esenyurt benim çocuğum, yârim, sevgilimdir. Bugün medeni bir ziyaret gerçekleştirdik. Resmi kurum ziyaretlerini bitirdikten sonra esnafı ve mahalleleri de gezeceğim” diye konuştu.


PDF OLARAK İNDİR

Bu İçeriği Beğendiyseniz Beğen Butonuna Tıklayınız!
Bu Haberin Aramalarda İlk Sayfalarda Çıkmasını İstiyorsanız + 1 Butonuna Tıklayınız!

Sayfa Başına GitGeri Git
4 (1)
Lütfen tüm alanları doldurun. Girdiğiniz bilgiler kesinlikle yayınlanmayacak, başka bir amaçla kullanılmayacaktır.

İÇERİK ARA

Aranacak Kelime